Fizjoterapia dla dzieci i młodzieży - Klub Bohaterów

Nasz gabinet jest miejscem stworzonym dla Twojego dziecka. Po zakończonej terapii każdy pacjent poczuje się jak Superbohater!

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w rehabilitacji dzieci i młodzieży. Zapewniamy opiekę dzieciom z chorobami neurologicznymi i genetycznymi, a także wadami postawy.

Jak pracujemy?

W Klubie Bohaterów wszystkie terapie dostosowane są do indywidualnych potrzeb dziecka oraz prowadzone w sposób atrakcyjny poprzez zabawę.

Dlaczego my?

Zapewniamy indywidualne podejście i atrakcyjną formę terapii w kameralnym i przyjaznym gabinecie.

Kim jesteśmy

Wykwalifikowanymi fizjoterapeutami z wieloletnim doświadczeniem. Praca z dziećmi to nasza pasja.

Ogromną radość sprawia nam wspólne zdobywanie kolejnych szczytów naszych dzielnych Superbohaterów.

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem. Swoim pozytywnym nastawieniem dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu staramy się pomóc każdemu dziecku pokonać przeszkody i osiągnąć jak największą sprawność w codziennym funkcjonowaniu.

Uczęszczamy na liczne szkolenia, kursy oraz warsztaty pogłębiając wiedzę. Bierzemy udział w konferencjach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów.

Opinie naszych klientów