Aleksandra Jaworska

Fizjoterapeutka

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od zawsze wiedziałam, że chcę pracować z dziećmi, które potrzebują pomocy i wsparcia.

Specjalizuje się w pracy z dziećmi z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego, wadami genetycznymi, chorobami nerwowo mięśniowymi oraz wadami postawy. Uważam, że najważniejsze w mojej pracy jest zdobycie zaufania zarówno dziecka, jak i rodzica. To właśnie Ty droga mamo, drogi tato oddajesz pod moje skrzydła najważniejsza osobę - swoje Dziecko. Tylko na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu, ustaleniu wspólnych celów możemy osiągnąć najwięcej. RAZEM drodzy rodzice możemy osiągnąć najwięcej.

Terapia to nie tylko godzina w moim gabinecie. W przypadku dzieci z obciążeniami terapia to codzienność, zarówno w domu, szkole czy też na spacerze dlatego kluczem do sukcesu jest to, aby moi mali Bohaterowie wychodząc z gabinetu byli uśmiechnięci i zadowoleni. Cały czas poszerzam horyzonty, zgłębiam nowe metody, uzupełniam i aktualizuję wiedzę tak, aby móc jak najlepiej pomagać moim Podopiecznym. zobacz więcejArtur Piotrowski

Fizjoterapeuta

Hej! Jestem młodym i bardzo ambitnym fizjoterapeutą. Swoją wiedzę i doświadczenie zawdzięczam najlepszym specjalistom, którzy pomogli ukształtować mnie zawodowo.

Mimo mojego luźnego stylu, jestem osobą twardo stąpającą po ziemi. Praca z dziećmi to moja największa pasja i oddaję się w pełni moim młodym pacjentom. Specjalizuję się w doborze odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego dla moich podopiecznych. Wiem, że odpowiednie dopasowanie go do pacjenta jest niezwykle istotne. Wpływa bezpośrednio na prawidłowy rozwój dzieci. Poza tym podczas terapii stosuję połączenie zabawy z rehabilitacją. Gwarantuje to większą skuteczność, zadowolenie rodziców i dzieci oraz lepsze efekty!

Jestem również pasjonatem sportu i zdrowego stylu życia. Kocham piłkę nożną, podróżowanie, jazdę rowerem, góry i gotowanie. Kształtuje to mój charakter i odświeża umysł, przez co mogę jeszcze skuteczniej pomagać dzieciom. zobacz więcej